Zeštíhlující prádlo

Ráda byste zamaskovala zaoblenější partie svého těla? Liposukce je moc drahá a držení všemožných diet, chození do posilovny či dennodenní cvičení Vám nepřináší to, co byste očekávala? Pro takovéto situace je tu zeštíhlující spodní prádlo.

Tvarující prádlo je ušito z kvalitního materiálu, který je obohacen o elastan, antibakteriální složku a některé materiály mají dokonce vlnkovitou strukturu, která při nošení způsobuje příjemnou mikromasáž, jež povzbuzuje krevní oběh a dopomáhá tak v boji proti celulitidě. Současně přispívá k odvádění přebytečné vody z těla ven. Materiál je navíc bezešvý, aby nebylo zeštíhlující spodní prádlo pod obepnutým oblečením vidět a Vaše tajemství na krásnou a štíhlou postavu prozrazeno.

Tvarující prádlo můžete nalézt v mnoha střizích, ale mezi ty nejoblíbenější patří zeštíhlující kalhotky, kalhotky s vysokým pasem až pod prsa, tvarující kraťásky s vysokým pasem a v neposlední řadě stahovací trikot.

Kalhotky s nízkým pasem jsou vhodné pro ženy, které mají malý problém s partií hýždí a bříška. Pokud jste silnější, tento typ stahujících kalhotek Vám nedoporučujeme, protože by Vám místo krásné štíhlé postavy vytvořil tukové polštářky nad úrovní kalhotek.

Další střih zeštíhlujícího spodního prádla je ideální pro ženy, které mají potíže jak se stehny, hýžděmi, tak i s bříškem. Vytvarují Vám neodolatelně ploché bříško, sexy zadeček a přirozenou linii Vašeho těla.

Pro zeštíhlující trikot je typický vysoký pas, který zakrývá tukové polštářky na celém bříšku, kolem pasu a boků. Díky délce zeštíhlujícího trikotu až nad kolena je vymodelován i krásný zadeček a sexy stehna.