Dámské ponožky

Dámské ponožky

Vyberte si kvalitní dámské ponožky pro každý den. V našem e-shopu najdete krásné barevné ponožky se vzory, teplé ponožky a bačkory i unisex kotníkové ponožky. Z naší nabídky si vybere rozhodně každá žena a pokud chcete s partnerem ladit, vezměte jedny ponožky i pro něj.

Soxo veselé dámské ponožky udělají radost pod stromečkem

Parádní dárek nejen pod stromeček jsou veselé ponožky, které mají velmi originální balení. Vězte, že vaše partnerka či partner až do poslední chvíle nebude tušit, co vlastně za dárek dostal – dokud ho nerozbalí. Dámské vtipné ponožky od značky Soxo jsou totiž zabaleny v plechovce a na první pohled se tváří jako nakládaná zelenina nebo ovoce. Překvapte svojí originalitou a darujte praktický a zároveň vtipný dárek.

Náš TIP: Pokud jste sportovci srdcem i duší, pak pro vás v nabídce máme dámské nízké i kotníkové ponožky značky PUMA. Chcete překvapit originálním dárkem? Vyzkoušejte vtipné ponožky od Soxo nebo barevné ponožky dámské s potiskem od značky Spox Sox. Ušetřete a podívejte se, zda vaše vyvolené ponožky nejsou ve slevě či výprodeji.