Vyztužené podprsenky

Vyztužené podprsenky

Díky pevným košíčkům poskytnou vyztužené podprsenky vašim ňadrům dokonalou oporu. Jsou vhodné pro úplně všechny velikosti. Prsa krásně zpevní a dodají jim ideální kulatý tvar. V nabídce najdete také vyztužené podprsenky bez kostic i vyztužené sportovní podprsenky. Podprsenky vyztužuje speciální pěnová hmota. Vyšší spoj košíčků a širší ramínka i obvod zase ňadra pohodlně udrží na svém místě.

Vyberte si T střih nebo hladké vyztužené podprsenky?

U vyztužených podprsenek je velmi oblíbený takzvaný T střih, kdy je košíček sešitý ze tří kusů a perfektně přiléhá k tělu. Nebo si vyberte hladké podprsenky bez švů nebo vyztužené sportovní podprsenky. Tvarují se přirozeně, nebo takzvaným moldováním (za tepla). Vyztužené podprsenky bez kostic jsou ideální pro všechny ženy, které se rády cítí volně a přitom svůdně.

Náš Tip: Hladká vyztužená podprsenka z jednoho kusu typu Spacer se dokonale hodí pod přiléhavé oblečení. Ke košili nebo třeba svetru si dopřejte zajímavější kousek zdobený třeba krajkou. Podívejte se také po originálnějších barvách, než je jen černá a bílá. Mezi nejoblíbenější výrobce vyztužených podprsenek patří Ava LingerieGaiaGorteksVena a další.