Fitness legíny

Dámské fitness legíny se hodí na jakékoliv cvičení. Ať už se věnujete spinningu, józe nebo pilates fitness legíny vás při cvičení nezklamou. Vhodné jsou jak na cvičení doma, tak do fitka anebo do přírody. Pružný materiál legín zajišťuje maximální pohodlí a díky vysoké prodyšnosti se v nich nebudete potit. Vybírat můžete z krásných barevných či jednobarevných modelů, s dlouhými nohavicemi, s vysokým pasem ,  3/4 legíny anebo push-up. Legíny odesíláme většinou do druhého dne a v případě, že vám nesednou, nebojte se na nás obrátit. Zboží vám bez problému vyměníme.

Vyberte si fitness legíny dle vašeho vkusu

V nabídce najdete klasické push-up legíny Octavia. Jednoduchý, klasický model elastických legín. Kompletně matná, neprůsvitná látka, která navíc dokáže postavu lehce modelovat. Push-up efekt na zadečku mu dodá větší šmrnc a obdiv okolí. Tloušťka vláken 200 denierů je dostačující a zajišťuje opravdové pohodlí.

Velmi populární už žen jsou také barevné sportovní legíny Andromeda. Stylové fitness legíny pro aktivní ženy. Legíny s jedinečným designem. V pase je elastická guma, dlouhé nohavice jsou maximálně přiléhavé. Látka je prodyšná a maximálně příjemná na dotek. Perfektně odvádí vlhkost a tloušťka vláken je optimálních 200 denierů.