Dnes doprava přes Zásilkovnu a Balíkovnu zdarma!

Fitness legíny

Dámské fitness legíny na cvičení, ať už to bude spinning, jóga anebo pilates. Vhodné jsou jak na cvičení doma, tak do fitka anebo do přírody. Pružný materiál legín zajišťuje maximální pohodlí a díky vysoké prodyšnosti se v nich nebudete potit. Vybírat můžete z krásných barevných či jednobarevných modelů, s dlouhými nohavicemi anebo 3/4 legín. Legíny odesíláme většinou do druhého dne, takže se nemusíte bát. Problém není ani s výměnou, pokud byste si vybrala nesprávnou velikost. 

Příkladem nechť jsou klasické push-up legíny Octavia. Jednoduchý, klasický model elastických legín. Kompletně matná, neprůsvitná látka, která navíc dokáže postavu lehce modelovat. Push-up efekt na zadečku mu dodá větší šmrnc a obdiv okolí. Tloušťka vláken 200 denierů je dostačující a zajišťuje opravdové pohodlí.

Anebo populární barevné sportovní legíny Andromeda. Stylové legíny pro aktivní ženy. Legíny s jedinečným designem. V pase je elastická guma, dlouhé nohavice jsou maximálně přiléhavé. Látka je prodyšná a maximálně příjemná na dotek. Perfektně odvádí vlhkost a tloušťka vláken je optimálních 200 denierů