Víkend slev je tady! Pro získání 20% slevy, zadejte kód VIKENDSLEV

Valentýnské překvapení – neodolatelné prádlo!

Nakupování
Valentýnské překvapení – neodolatelné prádlo!

Už teď přemýšlíte, co na onen slavnostní den budete vařit, co koupíte své drahé polovičce za originální dárek a jak bude celý den probíhat. I když všechny výše vyjmenované položky činí důležitou součást Valentýna, nezapomeňte na třešničku na dortu, a to, jak ten nezapomenutelný den završíte? Valentýnská noc je stejně, nebo možná ještě důležitější! Nepodceňte proto přípravy a překvapte svého miláčka něčím opravdu výjimečným.

A co je na Valentýnský večer a noc nejvhodnější? Existuje hned několik tipů na modely, které váš protějšek ohromí. Nezapomínejte však také na své pohodlí a kvalitu produktu! Nejosvědčenější radou, po čem na slavnostní večer sáhnout, je červená barva. Ta už k Valentýnu patří tak neodmyslitelně, že chybu rozhodně neuděláte. Jedinou nevýhodou nákupu dráždivě červených modelů je fakt, že ne každá žena je ráda nosí i mimo zvláštní příležitost.

Mnohem univerzálnější volbou je krajka, případně podvazky. I když se zdá, že podvazkový pás je v době samodržících punčoch přežitkem, nezavrhujte ho! Nejen že už je téměř historicky spjat s pojmem svůdnosti, ale navíc ho využijete i při běžném nošení. Krajka je potom ztělesněním elegance a ve skříni vám překážet také nebude.

Pokud patříte mezi ty odvážnější, zkuste zabrousit do provokativnějších vod spodního prádla. Ať už se jedná o průsvitné topy nebo síťované body, se kterým rozhodně zabodujete.

Nebojte se ukázat své přednosti, v den svatého Valentýna je dovoleno téměř vše!


Další články

Bra-fitting
Mýty o podprsenkách

Mýty o podprsenkách

Číst článek
Móda
Jaké benefity a rizika přináší spaní v podprsence?

Jaké benefity a rizika přináší spaní v podprsence?

Číst článek
Bra-fitting
Je zdravé nosit podprsenku?

Je zdravé nosit podprsenku?

Číst článek