Bezkosticové podprsenky

Bezkosticové podprsenky jsou vhodné pro aktivní, kojící, zdravotně indisponované i ostatní ženy, které jednoduše nemají kostice v lásce. V naší nabídce najdete sportovní, krajkové, nevyztužené i hladké podprsenky bez kostic. A pro romantické večery také bezkosticové sexy polokorzety.

Jak na výběr podprsenky bez kostic

Při výběru podprsenky bez kostic dávejte pozor na obvod, aby vás v žádném případě neomezovala při nádechu. Pokud se tak děje, volte o číslo větší obvod. Podpresnka bez kostic je vhodná pro ženy s malými prsy, tak i pro ženy plnějších tvarů.

Bezkosticové podprsenky od Kinga vás jednoduše nadchnou

V naší nabídce najdete velký výběr značek. Rozhodně za zmínku stojí u žen velmi oblíbená značka nejen bezkosticových podprsenek - Kinga, která klade důraz na jedinečnost, kvalitu, a především spokojené zákaznice. Důkazem jsou významná ocenění (hlavní cena Fashion Website Awards, zlatý i stříbrný Vavřín spotřebitele i certifikát Fair Play a spousta spokojených zákaznic.

NášTip: Můžete si vybrat i bezkosticové podprsenky s push-up efektem, ty vaše prsa pozvednou a vytvoří tím tak plný dekolt. Pokud jste citlivá na materiál, volte bavlněnou podprsenku bez kostic. Ta je vhodná i pro ženy s atopickým ekzémem.