Levné podprsenky bez kostic

Levné podprsenky bez kostic jsou velmi pohodlné a praktické. Pokud nemáte ráda kostice, jste kojící maminka na mateřské nebo aktivní žena, která potřebuje sportovní podprsenku, která nikde netlačí, jste tu správně. U nás najdete levné bezkosticové podprsenky různých střihů, barev i velikostí.

Proč jsou podprsenky bez kostic levné?

Pokud se ptáte, zda levné podprsenky bez kostic nemají nějakou vadu, rádi vám odpovíme. Nemají. Jedná se ve většině případů o podprsenky z již neaktuální kolekce, nebo akční slevy, které pravidelně pořádáme. Nehledejte v tom žádný háček. Jednoduše se nám už nevejdou na sklad a potřebujeme místo po nové aktuální kousky.

Pro koho jsou levné podprsenky bez kostic vhodné?

Tento typ podprsenek poskytuje stejnou oporu jako kosticové podprsenky. Vhodná je hlavně pro těhotné a kojící ženy, ženy po operaci prsou a všechny ženy, kterým je nošení kostic nepříjemné. Bezkosticové podprsenky najdete zde.

NášTip: Měkké podprsenky můžou mít kosticovou i bezkosticovou variantu. Ta s kosticemi si skvěle poradí i s větším poprsím. Navzdory pověrám jsou tyto typy velmi pohodlné a neomezují při pohybu. Nejčastější provedení je krajkové, tylové nebo látkové. Podprsenka nemá formované výztuže, proto se hodí i během horkého letního období. Pro menší poprsí je vhodnou alternativou tzv. Braletka.