Overaly

Hledáte pohodlný dámský plyšový overal na spaní nebo denní nošení? Chcete se cítit pohodlně a na chvilku vyměnit podpatky a upnuté kalhoty za pohodlné domácí oblečení? Vyberte si dámský overal, který můžete nosit jak na spaní, tak i přes den. Dámský plyšový overal zahřeje a budete se v něm cítit volně a příjemně.

Dámský plyšový overal na spaní s oušky i bez

Velmi oblíbené jsou v současné době dámské plyšové overaly na spaní s oušky. Ovšem využít ho můžete také jako dámský domácí overal a v mrazivých dnech se do něj zachumlat. Dámské pyžamo overal je praktické především v tom, že nepropustí zimu a vy budete od hlavy až k patě chráněná před mrazivým počasím. V nabídce najdete také bavlněné dámské overaly v různých velikostech i barvách.

Náš TIP: Vyberte si dámský domácí overal od značky Italian Fashion, která se šitím domácího oblečení pro ženy věnuje již dlouhá léta. Jejím cílem je, aby se ženy cítily co nejvíce pohodlně a nemuseli se doma omezovat. A právě proto volí kvalitní a funkční materiály, v kterých se budete cítit prostě skvěle.