Výměna zboží & Reklamace

Na LaNotte.cz vám zaručujeme:

 

       bezproplémové vrácení zboží do 14 dnů (po obržení zboží)

       rychlé vrácení peněz (do 5 pracovních dnů po obdržení zboží u nás)

       promptní výměnu zboží (vyměněné zboží odesíláme do 5 pracovních dní od obdržení vámi vráceného zboží)

       a mnoho dalšího. Našich zákazníků si vážíme!

 

Vrácení/ Výměna zboží

Pokud se přece jen stane, že Vám objednané zboží nevyhovuje svou velikostí, střihem anebo neodpovídá vašim představám, můžete jej do 14 dnů od převzetí zboží bez problému vyměnit anebo vrátit. Pro vrácení i výměnu zboží prosím použijte náš formulář přiložený k faktuře v balíčku, který jste obdržela (odkaz na formulář zde). Jakmile se zboží dostane zpět k nám, naši pracovníci se ihned začnou vaším požadavkem zabývat.

Další doporučení: 

- zašlete výrobek v původním nepoškozeném obalu
- zašlete spolu s prodejním dokladem (nebo jeho kopií)

Vyztužené košíčky u podprsenek vkládejte pootočené do sebe, neprolamovat! Prolomený košíček se nevratně poškodí.
Neodstřihujte originální visačky u zboží, zboží s odstřiženou visačkou již nelze považovat za nové.

Při zasílání výrobků zpět zvolte, prosím, vhodný obal, aby při přepravě nebyl výrobek ani originální obal poškozen, nebo pomačkán. (Například vhodným obalem pro zaslání je pevná krabice, nikoli bublinková obálka.)
Zboží poškozené při přepravě nelze vyměnit, nebo za takové zboží žádat vrácení peněz. Viditelně poškozené zásilky nepřebíráme.

Zboží zasílejte na adresu:

PERFECT PLACE s.r.o.
Střelniční 252/6
737 01 Český Těšín

 

Reklamace zboží

Záruka začíná běžet dnem převzetí výrobku spotřebitelem. Na zboží je poskytována záruka 24 měsíců. Prodejce odpovídá za všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí kupujícím, nebo které se objeví v průběhu záruční doby. Nevztahuje se pak na vady způsobené nešetrným či nevhodným zacházením nebo mechanickým poškozením. Při praní a čištění prádla respektujte prací symboly uvedené výrobcem na etiketě.

Náklady na dopravu výrobku k nám hradí zákazník, zpět k zákazníkovi hradíme my. Prosíme, zabalte výrobek řádně a do obalu odpovídajícího povaze zboží, aby při přepravě nedošlo k dalšímu znehodnocení produktu. Vždy je třeba připojit popis vady a vyplněný reklamační lístek (odkaz zde) a kontakt na Vás. Každou reklamaci vyřizujeme bez zbytečného odkladu a o jejím průběhu bude zákazník vyrozuměn.

Bez potřebných náležitostí společnost PERFECT PLACE s.r.o. není povinna reklamační případ převzít a tím bude považován za neoprávněný.

Zboží zasílejte na adresu:

PERFECT PLACE s.r.o.
Střelniční 252/6
737 01 Český Těšín