Doprava přes Balíkovnu jen za 49 Kč!

Silonky

Sexy nohy a kvalitní silonky jdou ruku v ruce. Neschovávejte sukně a šaty do skříně s příchodem podzimního počasí a pořiďte si do svého šatníku stylové, klasické, luxusní či lesklé silonky. Poradíme vám, jaké silonky zvolit do kanceláře, které se hodí pro uvolněnější chvíle a podle čeho se řídit při výběru.

Silonky pro všechny příležitosti

V našem e-shopu najdete silonky pro každou příležitost ať už se chystáte do práce, na večírek nebo jen na nákup či vyzvednout dítě ze školky.

Klasické tělové silonky

Tělové silonky se skvěle hodí do kanceláře a pro pracovní schůzky. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu s přidaným lycra vláknem, které zaručí pevnost a elastičnost. Silonky budou působit na první pohled jako vaše druhá kůže.

Sexy krajkové silonky

Pro romantické chvíle a večery ve dvou zvolte krajkové silonky, které u nás najdete v různých barevných provedeních i velikostech. Síťované a samodržící silonky se perfektně hodí k minisukním či přiléhavým šatům. Doplňte je vysokými kozačkami a vyrazte na večírek či párty s přáteli.

Černé silonky na každý den

Univerzální a elegantní černé silonky padnou k jakémukoliv outfitu. Ať už vyrážíte na nákup, pro dceru do školy, do práce nebo na večerní setkání s přáteli, černé silonky vám dodají šmrnc a opticky zeštíhlí a vytvarují nohy.

Leské silonky pro výjimečné situace

Lesklé silonky jsou vhodné především pro společenské události. Pro běžné nošení doporučujeme nosit tělové klasické silonky nebo černé silonky bez lesku.

Jak na výběr silonek?

Denier zkráceně DEN je ukazatel, který určuje sílu/jemnost tkaniny z které jsou silonky vyrobeny. U každého našeho produktu najdete toto označení. Čím vyšší je tento parametr, tím je vlákno silnější a naopak. Pro zimní dny a nohy v teple tedy volte takové silonky, které mají tento ukazatel vyšší než 40 a naopak pro letní dny zvolte nižší označení. Klasické silonky mají označení 15 – 20 DEN.