Dnes akce -20 % na kalhotky!
Pánské boxerky a trenýrky

Pánské boxerky a trenýrky

Jsou pohodlné a vždy skvěle padnou. Také jste si oblíbili boxerky? Stylové pánské spodní prádlo se hodí pro jakoukoliv příležitost. Pánské boxerky nepřekáží ani pod těsnými kalhotami, a ještě výborně vypadají. Většina našich produktů je vyrobená z kvalitní bavlny s příměsí elastanu. Proto se v nich budete cítit opravdu příjemně. Vyberte si klasické tmavé boxerky nebo sáhněte po zábavnějších barvách. Efekt jim přidá ozdobná guma v pase nebo třeba lemování.

Boxerky nebo trenýrky?

V čem se liší pánské boxerky od trenýrek a které vybrat? Trenýrky jsou volnější, nemají knoflíčky a nepřiléhají tolik jako boxerky. Ty jsou zase užší v pase a jsou vybaveny knoflíky. Dalo by se tedy říct, že trenýrky jsou taková česká klasika. Boxerky oproti nim jsou už více propracované a lépe vyzdvihnou mužské partie, na které se dámy rády potají dívají. Pokud se chcete cítit pohodlně a dopřát své partnerce kvalitní podívanou – sáhněte po boxerkách.

Značkové i veselé pánské boxerky

Prohlédněte si pánské boxerky PUMA, které nabízíme také ve výhodném balení po dvou kusech nebo stylové boxerky Lee Cooper s efektní gumou. Originální design najdete také u značky UMBRO. Pokud hledáte trenýrky s vánoční tématikou ať už jako dárek či vánoční překvapení, pak doporučujeme značku Cornette, kde si určitě vyberete.

Náš TIP: Pořiďte si víc střihů, ať zjistíte, který vám vyhovuje nejvíc. V naší nabídce najdete také slipy pro muže. Boxerky máme i ve výhodných DUO pack baleních, ušetřete a kupte si více za méně.