Pár zajímavostí o bra fittingu

Bra-fitting
Pár zajímavostí o bra fittingu

BRA-FITTING je obor zabývající se výběrem podprsenky. Souvisí s ním všechny činnosti mající za výsledek zvýšení sebevědomí ženy způsobené výběrem padnoucí podprsenky, která má vliv na zdraví i psychickou pohodu.

Název pochází z anglického spojení slovíček BRA – podprsenka a FITTING – zkoušení/přizpůsobení.

Dobře padnoucí podprsenka je ta, která dovoluje zvýraznit přednosti Vašeho těla, zakryje případné nedostatky a zároveň bude chránit před potíží s ňadry a páteří. Máte se v ní cítit pohodlně a zároveň přitažlivě.

Níže najdete pár brafitterských rad, které Vám pomohou ve chvílích hledání té pravé podprsenky.

1. Až 80% tíhy našeho poprsí drží obvod podprsenky. Proto je tak důležité, aby zvolená velikost obvodu byla korektní. Zbývajících 20 % váhy spočívá na ramenou, tedy ramíncích. Při dodržení těchto proporcí se ramínka nebudou nepříjemně zařezávat.

2. Košíčky ve velikostech A – D má pouhých cca 7% populace. Tedy jen té ženské...

Neděste se, pokud se ukáže, že Vaše velikost košíčků je o mnoho větší, než jste doteď nosila. Od „déčka“ se brafitterská dálnice teprve rozjíždí a končí až někde za písmenem K.

3. Kostice košíčků musí lemovat celé ňadro. A jejich konec má směřovat přesně do středu podpaží. Pokud se někde zarývají do ňadra a tvoří nehezké boule, znamená to že je košíček malý. Stejně tak to je i u ňader vykukujících přes vrch nebo spodek košíčků. A nejčastěji i ze strany.

Výběr podprsenky je maximálně individuální. Je jasné, že každá žena je odlišná, a to co sedí kamarádce, nemusí vůbec sedět Vám. Využijte možností, které brafitting nabízí. Uvidíte jak dobře zvolena podprsenka zlepší Váš pocit pohodlí, vyrovná Vaši postavu a oblečení Vám padne jako ulité!


Další články

Kolekce
Katalog spodního prádla GAIA 2020

Katalog spodního prádla GAIA 2020

Číst článek
Kolekce
Katalog spodního prádla Gorsenia 2021

Katalog spodního prádla Gorsenia 2021

Číst článek
Kolekce
Katalog spodního prádla Gorteks 2020

Katalog spodního prádla Gorteks 2020

Číst článek